Dertlerinden Anlatarak Paylaşarak Atlatmanın Yolu

Teknolojinin hızla gelişmesinden sonra cep telefonu artık olmazsa olmazımız. Yaşantımızın en önemli parçası haline gelmiş durumda. En küçüğümüzden tutunda en büyüğümüzün elinde artık cep telefonları var. Haberleşmede çağ üstüne çağ atlamak bu olsa gerekir. Yaşantımızın en önemli parçası haline gelmiş durumda. En küçüğümüzden tutunda en büyüğümüzün elinde artık cep telefonları var. En ufak derdimizi, coşkumuzu, yaşantımızın en ufak durumunu artık sevdiklerimizle paylaşır hale geldik. Haberleşmede çağ üstüne çağ atlamak bu olsa gerekir.
Eskiden sadece normal telefonlar varken dışarda olan insanlardan haber almak çok zordu. Gurbette yaşayanlar için gurbet çekilmez bekleyenler için ise acısı bitmezdi. Şimdi cep telefonları sayesinde uzaklık, gurbet diye bir şey kalmadı. İnsanlar en uzaktakiyle bile yakın oldu, artık gurbet acısı yaşamıyor insanoğlu.

İnsanların çoğu yaşam içerisinde, çalışma esnasında, aile ortamında, arkadaş Çevresinde, toplu mekânlarda vakit geçirdiğinde kendisi için farklı bir yol istiyor ve farklı bir arkadaş istiyor. Bunu nasıl yapmam diye düşünürken, kendisi ile yalnız kalıyor ve içindeki sıkıntıyı anlatamıyor. Sadece sıkıntı değil! Bir güzel anını, bir güzel duyguyu, bir güzel işi sadece çevredekilerle değil farklı kimselerle de paylaşmak dert yanmak istersin. İşte arkadaş hattı.
Tam da istediğiniz, istediğiniz gibi bir adres. Çünkü arkadaş hattı oldukça olağan bir ilgi ve alaka görmekte. Çünkü Her an istediğiniz zaman, istediğin her yerde seninle beraber oluyor. Öyle ki bir kere deniyorsun arkadaş hattı ile mutlu oluyorsun. Artık deniz manzarasının olduğu yerde, kız kulesine bakarak, yürüyerek, evde odanda yalnız kaldığında tek başına bunalıma girmeye son! Artık bu hat ile deniz kenarında, odanda, memleketinde, Türkiye’nin her yerinde, Dünya’nın her yerinde seni bu yalnızlığından kurtaracak bu arkadaş hattı tam. Sizin, bizim, hatta herkesin isteği gibi bir icraat. Bazen olur sorunların olur içini kemirir, ama anlatamazsın. Anlatacak olsan herkesten tepki gelecek! Veya dışlayacaksınız, bu en yakın ailenden en uzağın çevremi her insana veya herkese böyle olduğunu görüyorsun. İşte tam da burada bu hat devreye giriyor.
Çünkü sizi hiç bir şekilde üzmüyor, kötü tepki vermiyor, size sizin istediğiniz kadar hatta fazla Değeri bulmanızı sağlıyor. Çünkü insan için en iyisini bu düşünüyor. Bu hat ile çevremdeki insanlardan bulamadığın ilgiyi, göremediğin sevgiyi, görmek isteyip fakat göremediğin saygıyı arkadaş hattı ile bu hat sayesinde isteğin sevgi, saygı, mutluluk, Güler yüzlü bir ses, pozitif enerjiyi sana vererek, seni başarıdan başarıya götürüyor. Her zaman ulaşmak istediğin noktaya bu hat ile ulaşabiliyorsun. Çünkü bu hat başaramadığın şeyleri, herhangi bir isteği, başarmaktan çekindiği her şeyi bu hat ile ulaşabiliyorsun. Düşünsenize artık Rahatlık bir hat ile çözülebiliyor.
Neden bunu istemeyelim ki, neden bundan korkalım ki, neden hayattan vazgeçelim, neden hayatta bizde mutlu olmayalım, neden sevgimiz bizimle daim olmasın, biz bunları çok hak ediyoruz. Çünkü insan, insanoğlu pozitif oldukça rahatlar. Eğer negatif olursa: birçok sıkıntı, hüzün, isteksizlik, kendisinin ilgi alaka görmedi gibi Başkasına göstermeyip hayatı daha kötü bir hale gelmesine, zaten Başarıda sıkıntı yaşıyorsa iyice başarısız olup sanki dünya size ters gidiyor gibi geliyor olmaktan çıkıp artık inanmaya çalışarak hayata küse biliyorsunuz. İşte tam burada pozitif demiştik, bu ilaca, duygusal ve fiziksel ihtiyaç ile ulaşabiliriz. Hayatı bu hat ile çok daha Anlamlı, çok daha güzel, çok daha mutlu bir şekilde ilerleyebilir ve devam edebilirsiniz.
Pekâlâ, bunu nasıl yapabilirsiniz ve bu konu hakkında nasıl bir yol izleyebilirsiniz? Bunu hiç düşünmeye gerek bile yok. Çünkü artık alo arkadaş hattı var. Bu hattı arıyorsun zaten sizinle konuşan kişi o kadar çok hoş konulması o kadar çok ılımlı konuşması sizi biraz olsun heyecanlandırıyor. Ve sizin uzun zamandır yapmak istediğiniz ulaşmak istediğiniz, arzu ettiğiniz duygu ve düşünceye ulaştırıyor.

Öyle ki alo arkadaş hattı, bayan arkadaş hattı ile her imkâna sahip oluyorsunuz. İçsel bir sıkıntınız olsun, mutluluğunuz olsun sizinle birebir hem içsel hem duygusal olarak ilgileniyor. Bence böyle bir fırsat kaçmaz. Avrupa ülkelerim bakıyorsunuz bu Tür her şey çok normal bizim onlardan ne eksiğimiz var. Tabi ki de yok. Onlar rahatlıyor, biz ise çevremizdekilerden çekiniyoruz takip ediliyoruz. Ama bu bayan arkadaş hattı ve vodafone arkadaş hattı ile hem ekonomik hem cinsel eğlence hem de rahatlamak için birebir arkadaş hattı sizin için hizmette. İster bağır, ister kahkaha at istersen saatlerce Konuş. Hiç bir şekilde fark etmez. Çevreni insanlar senden kaçarken, bayan arkadaş hattı senin her zaman yanında
Mesela: askerdesin sürekli erkek, erkek, erkek… Bitmek bilmeyen hem cinslerini görmekten kusabiliyorsun. Bu durumdan kurtarmak için bayan arkadaş hattı, vodafone arkadaş hattı hemen devreye girerek. Sizi bu dertten kurtarıyor. Çünkü bu hizmet sizler için var. İnsanımız rahat etsin diye var. İnsanımız mutlu olsun diye var. İnsanımız huzurlu olsun diye var. İnsanımız istediği sevgi ve saygıyı gerektiği şekilde gerektiği an bulsun diye. İnsanımız başarıdan başarıya koşsun diye. Çünkü bizim için insanımızın Mutluluğu, sevinci aynı zaman da bizimde mutlu olmamız ve sevinmemiz demektir.
Bayan arkadaş hattı demiştik. Bu hat ile hayat çok güzel diyelim ki sex yapmak istiyorsunuz eşinizle ama eşiniz buna izin vermiyor. Arayın ve bayan arkadaş sohbeti esnasında sizi rahatlatsın. Sadece dert, başarılar ile Kayıtlı değil, sevilmek isterseniz hayal dünyanız da oda bu hat ile daha güzel oluyor. Çünkü çeşit çeşit arkadaşınız, bayan arkadaşınız, çeşit çeşit hatlarınız, uygun, ekonomik her şeyi ile insanına hizmet eden arkadaş hattı ve bayan arkadaş hattı vardır. Hadi ne duruyoruz. Ne bekliyoruz. Arayalım. Çünkü mutluluk, huzur, sex , +18 muhabbetler parmaklarımızın ucunda. Vakit geçirmeden, Mutluluğu ararken, mutluluk kalbiniz kadar yakın. Hatta kalbiniz olmak için sizi bekliyor. Arayın rahatlayın. Bazen mutluluklar birçok pişmanlıkları örter. Buda ARKADAŞ HATTI ile olur.
Pekâlâ, Vodafone arkadaş hattı: bu hat nedir, nasıl kullanılır, niçin böyle söylenmiştir, yoksa burada farklı kişiler mi var? Diye düşündürebilir. Tabi ki ülkemizin ekonomisi belli çalışanlarımız belli iş imkânları belli kazanacağımız miktar belli sadece kendimiz değil çevremizdeki kişilerde olunca imkânsızlıklar çoğalıyor. Ama biz rahatlamak istiyoruz. Biz huzur bulmak istiyoruz. Biz mutluluk parmaklarımızda olsun istiyoruz. Biz çok fazla bir şey istemiyoruz. İstediğimiz Mutluluğa hiç bir şey mani olsun istemiyoruz. Arkadaş hattı bunu da düşünerek adı üstünde vodafone arkadaş hattı ile hizmetinizde. Çünkü vodafonlu iseniz indiriminden tutun avantajlarına kadar her şey bu hatta var. Artık diyoruz değil mi hep beraber herkese sesimizi duyuralım iyi ki bu arkadaş hattı var diyoruz değil mi? Biz böyle bilmiyorduk değil mi? Bilmediklerimiz şeylerden de güzel şeyler çıkabiliyor demek ki. Gerisini düşünmeyin ve gerisini bu hizmete bırakın. Teşekkürler arkadaş hattı, bayan arkadaş hattı.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>