Canlı ve Sıcak Chat Yapabileceğiniz Numaralar

İnsanlar hep farklıdır. Farklı şeylerden zevk alır farklı şeylere ağlar ve üzülür. Farklı şeyler ile de mutlu olur. Konuşmak, bir insanın temel ihtiyaçlarından biridir. Özellikle günümüz de yaşanan sinir ve stresin bu nokta da etkisi de çok büyüktür. Peki, herkes ile her şey konuşulabilir mi? Tanıdığımız ve sevdiğimizi sandığımız insanların bile bazen bizlere yardımcı olamadıklarına şahit oluyoruz yaşadıkça.
Bazen insan hiç tanımadığı biri ile saatlerce konuşabilir, derdini anlatabilir hatta rahatlayabilir ve çözüm bile bulabilir. ‘ Zevkler ve renkler tartışılmaz ‘ ilkesinden yola çıkarak insanların konuşma konuları ve gündemleri de değişkenlik gösterir. Öncelikle kişi anlaşılmak ister bu insanoğlunun en büyük arzularından biridir. Sevgilisi, eşi, dostu olmayan bireyler için de farklı yollar bulmak mümkündür.
Kimisi çok rahat her ortam da konuya müdahil olabilirken kimisi hiç fark edilmeyeyim diye konuşmak zorunda kalmayayım diye düşünebilir. Çekingen yapıda ki insanları konuşturmak ve onların derdini anlatmasını istemek ayrı can sıkıcı bir olay haline gelebilir zaman içinde bundan dolayıdır ki sohbet numaraları bu tarz insanların işine çok yaramaktadır. Kendi dünyasında ürkek olan insanlar karşı cins ile de konuşamaz, düşüncelerini anlatamaz ve ne kadar hoşlansa bile yakınlık kuramaz.
Canlı konuşan bayan hatları sayesinde çekingen veya ürkek diye tabir ettiğimiz insanlar karşısındaki kişiyi tanımamanın da getirdiği belli belirsiz özgüven ile konuşmaya ve sıkıntılarını açmaya başlar. Karşı taraftaki insanın esas amacı; kişiyi anlamak, onu rahatlatmak, dinlemek, onunla arkadaşlık ve dostluk kurmaktır bazen ise daha ilerisi de olabilmektedir. Günlük hayat, arkadaşlık, seks gibi konuları kapsayan bu hat konuşmalarında hattın diğer ucundaki bayanın rahat ve zevklendirici ses tonu kişi fazlasıyla rahatlamaktadır. Sohbet numaraları ile konuşmalar gerçek olup bant kaydı olmaması da tabi ki ayrı bir keyif, zevk ve doyumsuzluk vermektedir.
Kadın ve erkek doğuştan daha genlerinden ötürü farklıdır. Aynı düşünmez, aynı konuşmaz, aynı istemez ve aynı anlamaz. Erkeklerin yaradılışından dolayı da seks konusu her zaman ilgilerini çekmektedir. Sıcak chat yapabilecek numaralar arandığında önce sakin konuşmalar ile başlanır ve gündelik hayat ile devam eder. Bu konuşmalar ve hat ucundaki bayanın konuşma, ses tonu ve tarzı ile kişi kendini özel hissetmekte ve kişiye kendi sosyal çevresinde güveni gelmektedir.
Erkeklerin fantezilerine göre de şekil alan sohbetler cazibeli ve baştan çıkarıcı ifade kullanılır ve erkeklerin kurduğu hayaller ve cinsel güdüler bu sohbetler esnasında oluşmaktadır. Bu hatlar da sıradanlık hiçbir zaman olmamakta, yeniliklere ve değişikliklere her zaman açıktır. Bu servisler kişiye özel olduğu için arayan kişi neyi, nasıl yaşamak istiyor ise ona göre sohbet gerçekleşmektedir. Kişiler yoğun stres altında yaşayıp, çalıştıkları için bu tür hatlar da tüm yorgunluğunu unutup, hoş ve masalsı anlar yaşamaktadır.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>