Rus veya Türk Dul Karıların Sohbet Numaraları

Kadınların en büyük ihtiyacı erkek arkadaş erkelerin ise kadın arkadaş olduğu gerçektir. Kadın erkeğini arar erkek kadınını. Dul karı numaraları canı kadın aramak isteyen tüm erkeler için mevcuttur bu karılar dul ama siz onları dulluğuna sesiniz ile son verebilirsiniz. Onlar da sizin istekleriniz ne ise telefonda size yardımcı olurlar karı kız demeyiniz dulluk zordur bir erkek sesi dahi onları mutlu edebilir. Onlar da sizi telefonda mutlu etmek isterler siz neler konuşmak isterseniz onlar o konuda sizin ile sohbet ederler.
Kadın aç kalmış canı ister ama istediği yoktur. Siz de yalnızsınız veya eşiniz var da size isteklerinizi sunamaya bilir. Ama telefonun öbür ucundan dul ama hizmet aşkı ile yanan kadın size istedikleriniz değil istemediklerinizi bile anlatarak sunar. Siz telefonu kapattıktan sonra bile hala hanım ile konuşur gibi kendinizi hissedersiniz. Kadın dul canının çektiğince konular aç o da sende mutluluğu sohbetlerde yakala. Sor anlatsın o sorsun sen anlat neler neler konuşulacak konu dolu geceler uzun sizde uzatın ve sabahı beraber karşılayın dul karı numaraları hazır sen ne emredersen o yapar söyle istediğini söylesin sen ne dersen o.
Rus dul kadınlar Türkiye Türk erkekleri Rus kadınları için ölür Rus kadınlar da Türk erkeler için bu durumda dul kalan Rus Hanım asla telefonu meşgul den müsait olmaz ama bir şekilde numarayı düşürseniz Rus hizmetini sonsuza dek unutamazsınız bu hanım ile konuştuktan sonra. Zaten keşke evet dese evlenmeye hazırdır Türk Beyler onu kötü yoldan bile alabilirler oysa o hanımlar neler neler yapar bir bilseniz telefonda sizi delirtir siz telefonu kaptığınız da bile normal halinize dönemezsiniz. Rus kadınlar erke ne istese yapar aman sizde olacak şey isteyin zavallılar yoksa bir dediğinizi iki yapmaz.
Türk’le evlenmek isteyen Alman dul kadınlar yıllarca işçi olarak Almanya’ya giden Türkler Alman kadınlarının canına okumuş ve kadınlar bu erkekler ile erkekliği hissetmişlerdir. Hayatlarında ilk kez erkeğin doruklarında hisseden kadınlar şimdi geri ülkelerine dönen Türkün gücünü özlemekte ve evleneyim de devamlı doruklarda yaşayayım demektedirler. Bu canı Türk isteyen Alman kadınlarını arayıp onlara canınızın çektiğince gücü kuvveti erkekliği tattırıp sonrasında sizde aynı tadı devamlı isterseniz bayanı arayıp devamlı konuşarak unutulmaz telefonlara imza atabilirsiniz.
Almanlar hala bir şekilde tadını unutamamıştır bu Türk erkeğinin aşırı bira içen Alman erkekleri bir kenarda uyuklarken Türk erkeği asla uyumaz ve uyutmaz da arar Türk erkek ile evlenmek isteyen kadınları ve onlara eşleri gibi davranır canları istediği gibi bu hanımlara hitap ederken hem kendileri hem de Alman hanımlar mutlu olabilirler. Türk çıkartması yapılmalı tez Almanya’ya bu hanımlar Türk erkeklerini bu kadar tercih ederken.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>