Olgun Dul Kadın Numaraları

İnsanlar sosyal birer varlık olarak yaratılmışlardır. Yapıları gereği başka insanlarla iletişim halinde olurlar. İletişim hayatın ve insanların başkalarıyla anlaşmasını sağlar. İnsanlar çevrelerindeki komşuları ve arkadaşlarıyla ve hatta tanımadığı insanlarla iletişim kursalar dahi bu karşı cinsle olan iletişimin yerini tutmamaktadır. Yapısına özgü olarak karşı cinse ilgi duyan insanlar etraflarında ilgi duydukları, hoşlandıkları ve iletişim kurdukları birinin olmamasından ötürü kendilerini yalnız hissedebilirler. Çünkü insan ne kadar kabalık içerisinde yaşarsa yaşasın ne kadar farklı insanlarla iletişim kurarsa kursun bu bir sevgilinin yerini tutmayacaktır.
Onunla kurulan bağ diğer insanlarla kurulan bağ ve iletişimden çok daha farklıdır. Bu bağ çok güçlü olmakla birlikte sevgi, aşk gibi isimler alır. İnsan sevdiğiyle mutlu olur. Eğer derdini anlatacak, seni dinleyecek biri yok ise çevrende mutsuzluk başlar. Ruhun ve bedenin ihtiyaçlarını ancak bir sevgili karşılar çünkü. Karşı cinsten bir özel arkadaş insanın mutlu etmeye yeter. Onun içindir ki mutlaka sevgilisi olmalıdır insanın. Eğer çevrende seni anlayacak, seni dinleyecek bir kimse yok ise bu hizmete veren firmaların sana sunduğu özel arkadaşlardan kendin yeni ve özel bir arkadaş edinebilirsin. Kendini çok yalnız hissediyorsun ve sıcacık bir arkadaşlığa ihtiyacın var. Olgun dul kadın numaralarını arayarak senin gibi yalnız, dul yaşayan ve tek başına ihtiyaçlarını gideren birine sahip çıkabilir ve yalnızlığını paylaşabilirsin.
Arayacağın olgun dul kadın numaraları ile belki de hayatının akışını değiştirecek senin ayaklarını yerden kesecek bir arkadaşlık başlayacak. Hayatta en zoru yalnızlıktır. Yalnız başına yaşayan her insan için hayattan zevk alınmaz. İnsanın yalnız başına da yaşamasına gerek yoktur. Çevresinde birçok insan olsa da aradığın başka bir şeydir oysa. Yeni heyecanlar tatmak.

Seni heyecanlandıracak sıcacık ve ateşli sohbet edecek birini ister yalnızlıktan sıkılmış her insan. Sadece erkekler için geçerli değildir oysa bu durum. Olgun dul kadınlar da yalnızlıktan sıkılmış ve bunalmış ise ihtiyaçlarını giderme için mutlaka erkek arkadaş arayacaktır.
Neden o sen olmayasın ki? Sende bu hayatı yalnız başına çekilmez olduğunu biliyorsun ve artık birinin özlemini ve hasretini çekiyorsan olgun dul kadın telefon numaraları arayarak hasretle ve heyecanla seni bekleyen bayanları mutlu edebilirsin. Yalnızlık zordur. Yalnız iken insan hiç bir şey yapmak istemez. Ne izlediği televizyondan zevk alır ne de yediği yemekten. Çünkü yalnızlık ağır gelir insana. Oysa yalnızlıktan kurtulmak için bir şeyler yapmak gerekir. Çevrendeki insanlar senin yalnızlığını gideremiyorsa ve hala yalnız hissediyorsan çözümü kolaydır.
Birbirinden güzel, ateşli ve yalnız yaşayan bayanlar seninle aynı kaderi paylaşmakta ve bir erkeğin sesini duymak, onlarla bir şeyler paylaşmak, dertleşmek ve heyecanlar yaşamak için birilerinin onları aramasını beklemektedirler. Hem ne kaybedersin ki aramaktan. Yalnız olarak ne kazanır ki insan hayattan. Zevk almadan yaşamanın ne anlamı vardır. Oysa hayattan zevk almak insanın elindedir. Sıcacık bir sevgili ile telefonla başlayacak muhabbet çok daha ileriye gidebilir. Onunla ileride yaşayacağın çok daha güzel anlara dönüşmesi için bir telefonla görüşmek ilerisi için atılacak mutlu bir adımdır.
Sadece yalnız erkekler değildir kendine arkadaş arayan tabi. Bayanlarda yalnızlıktan sıkılmış ve mutsuzdurlar. Onun içindir ki senden telefon beklerler. Senin gibi olgun erkek arayan dul bayanlar telefonun diğer ucunda sabırsızlıkla senin onu aramana bekliyorlar. Yeni ve gerçek bir dostluğa başlangıç için yapacağın bu hamle seni belki de dünyanın en mutlu insanı yapacak.
Senin kriterlerine uygun olgun ve dul bayanlar yapacağın sıcacık bir telefon görüşmesi ile yeni duygular ve heyecanlar yaşayacak, dertlerini paylaşacak ve sadece ikinizin arasında kalan çok özel ve zevk dolu bir sohbet ile birbirinizi mutlu edebileceksiniz. Sende doyumsuz ve uzun süreli bir mutluluğa ve yeni heyecanlara yelken açmak istiyorsan senin gibi mutluluğa aç dul bayan arkadaşlar senin onu aramanı sabırsızlıkla beklemekteler. Mutluluk sana o kadar yakın iken neden geri tepesin ki? Birbirinden özel bu bayanlarla yapacağın sohbet seni bulutların üstüne çıkarmaya yetecek.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>