Ev Arkadaşı Arıyorum

Erkeklerin en büyük ihtiyaçlarından biri kız arkadaş olarak görülebilir. İhtiyaç diyoruz çünkü hayatımızda çok duygusal çöküntü yaşıyoruz. Bu kadar duygusal çöküntü yaşayan erkekler soluğu kız arkadaşlarının yanında almak isterler. Etrafınızda dostlarınız çok olabilir ancak onların hiçbiri bir kız arkadaşın yerini tutmayacaktır. Onunla yapacağınız özel konuşmaların hayalini kuran erkekler bu bakımdan bir arayış içindedir ve bunu bulmadan rahat edemezler.
Telefon ile sohbet işte bu ihtiyaçlar için ortaya çıkmıştır ancak sadece bu gibi ihtiyaçlar için ortaya çıktığını söylemekte yanlış olur bunun nedeni buraya katılan herkesin düşüncesinin farklı olması ve bu düşünceler sonucunda herkesin farklı farklı amaçlar taşımalarıdır. Örneğin ev arkadaşı arıyorum diyen birinin bu ortamda yani telefon ile sohbet ortamında bir arkadaş bulması çok kolay. Belirttiğiniz ihtiyaçlara göre karşınıza arkadaşlar çıkarıyoruz ve yapmak gereken size konuşmak kalıyor. Telefon ile sohbette daha çok ateşli sohbet yapmak isteyenler katılıyor ve bu durum azgın bayanlarında işine geliyor. Bayanlar çevrelerinde baskı olduğu için erkekler gibi rahat bir arayış içinde olamıyorlar ve bazı durumları gizleme ihtiyacı görüyorlar ve bu ihtiyaç neticesinde telefon ile sohbete katılıyorlar.
Telefonca sıcak sohbet pahalı mı diye herkesin aklında sorular var ancak bunların aslı astarı yoktur bu gibi düşünceler yıllardan beri halk arasında yayıla yayıla ağızdan ağıza herkese ulaşmıştır ve çoğu kişinin bu ortamlara katılmamasının nedeni de budur. Günümüzde her işini temiz yapan firmalar olduğu gibi aynı işi başka firmaların dolandırarak yaptığı da görülmüştür. Ancak demek değil ki bizde dolandıracağız.
Biz ülkemizin en köklü sohbet hatlarındanız ve yıllardan beri bu işi özenle yapıyoruz zaten aksi bir durum olmuş olsaydı diğer dolandıran hatlar gibi bizde kapatılırdık ancak bizim üzerimize daha açılmış bir dava yok ve yapılan anketlere göre de bu konularda insanlara en yardımcı olan platform seçiliyoruz yani şunu söylüyoruz içiniz rahat olsun uygulanan tarife normal tarifedir ve kesinlikle ama kesinlikle size fazladan bir para yazılması söz konusu değildir. Tabiki biz aracı olarak ufak bir kesinti yapıyoruz ancak bu meblağ çok bir şey değil kuruşlar ile ifade ediliyor. Canlı sohbet ücretleri nelerdir diye soran varsa biz onlara sabittir diye cevap vermek istiyoruz yani aradığınız konuya göre istediğiniz şekle göre bir farklılık ortada yoktur.
Nasıl canlı sıcak sohbet ederim diyorsanız hemen telefon numaralarımızdan birini çevirebilirsiniz ve bu sayede rahatlıkla istediğiniz hanım ile konuşabilirsiniz. Bayanlar ile yapacağınız sohbet gizli kalacaktır ve karşınıza çıkan hanım ile sizin prensipleriniz birbirine uyuştuğu için görüşmelerde buluşma imkânı elde etmeniz daha kolaydır. Bu görüşmeler kişiler için genellikle çok kolay oluyor diğer platformlarda kişiler ne istediğini bilmiyor ve yanlış kişiye denk gelince aralarında sorun çıkabiliyor ancak bizde belirttiğiniz şartlarda karşınıza kişiler çıktığı için sizin açınızdan hiç bir sorun ortaya çıkmaz.
Eğlenmek isteyen bir bayan bizim telefon numaralarımızı çevirip aradığı özellikleri belirtir ve karşısına aynı şekilde eğlenmek isteyen bir bayan çıkar ve birkaç konuşmadan sonra görüşme kaçınılmaz olur. Bizim telefon ile sohbet platformunun en güzel yanı kişinin isteğine göre bay veya bayanların karşınıza çıkmasıdır yani aramanızın boşa gitmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu ortamda evlenmek isteyen kişilerinde çok başvurduğu oluyor ve bu neticede evlenen kişiler bile bizim hattımızdan çıkmıştır. Kız arkadaş bulmak isteyen biri çevresinde aracılar bularak bu işi yapmaya çalışabilir ancak istediğiniz özelliklerde kişi bulmak gerçekten çok zor ve aracılar ile uğraşmakta bir o kadar yorucu bu ortamda aracı biziz ve size düşen telefon numaramızı aramak olacak. Yine de ev arkadaşı arıyorum diyerek bayan bir arkadaş aramanız aklınızda olsun.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>