Hikaye Dinleme Numaraları

Hikaye Hattı insanların günlük yaşamın stresinden ve yüzeysel ilişkilerin soğukluğundan dolayı yeni arayışlar içerisine girdiğini görüyoruz. İnsanlar arasındaki özellikle yüzeysel birinci derecen ilişkilerin, bayan erkek arasındaki iletişin eksikliği kişileri ister istemez yeni arayışlar içerisine itmektedir. Bu durum doğal olarak kabul görmelidir. Çünkü insanlar sosyal bir varlık olması sebebi ile kendisini anlayan duygu düşünce olarak kendisini tamamlayan kişiler ile beraber olmak ister ve bu kişilerle bir iletişim içerisinde bulunurlar.
Günümüzde bazı insan davranışlarının veya isteklerinin toplumca bulunduğu çevrece hoş karşılanmaması onların kendi içine kapanma, istek ve arzularını bastırma duygusu içerisine girmesine neden olmaktadır. İnsanlar ki özellikle de erkekler bu konu da yön değiştirerek kendilerini duygusal ve cinsi açıdan doyurabilecek arayışların içerisine girmeye çalışmaktadır. Elbette ki duyguları ve özellikle de cinsi duyguları bastırılan erkek veya kadın olsun kendisini rahatlatacak arayışlara girecektir. Son zamanlar da kadın erkek arasındaki duygu ve cinsi ihtiyacın karşılanması artık belli bir dinamizm içerisinde kalarak sürekli bir isteklilik ve tatmin olma duygusu ile şekillendiği görülür.
Bunlara en iyi arayış da iletişim şirketlerinin sunmuş oldukları cinsel sohbet hatları ve bunların içerisinde gruplandırılan erotik hikaye dinle gibi hizmetler yer almaktadır. İletişim hizmetlerine insanların bu konudaki ihtiyaçların doğan seks ve sohbet birleşimi hizmetin insanların şehvet duygularını okşayan, seks güdülerini harekete geçiren özelliği ile bir kadın ve erkeğin birleşmesinden daha fazla heyecan uyandırır. Özellikle son zamanlarda bazı bayanların üzerinden geçen erotik hikâyelerin yine bir o kadar şehvet dolu bir bayan tarafından sesli olarak bize anlatılması söz konusudur.

Bayanların üzerinden geçen birebir yaşamış oldukları olayları harfiyen duyabileceğiniz sesli hikaye hattı her erkeğin muhakkak arayıp dinlemesi gereken bir hattır. Örneğin bu hattı aradığınızda karşınıza çıkan etkileyici bir ses başından geçenleri sizlere anlatmaya başlıyor.
Sohbet numaraları ile kendini içinde yaşamak istediğin gibi bir dünyada olmanı sağlayacak. Karşına çıkacak her güzel en azmış hali ile senin onu kolları arasında inletmeni bekliyor. Sen de bu seksi Çıtırları bekletmeden kollarına al ve onları istediğin gibi inleterek zevkten göklere uçur. Sizin içinizdeki engellenen erkeklik duygusunun karşılığında bu çıtırlarımız da doyurulmamış kadınlık duygularını tatmin etmek istiyorlar.

Hatta birbirinden farklı birçok ateşli hikâyeler mevcut olmaktadır. Hikâye hizmetleri ile son derece değişik ve eğlenceli zaman geçirtmektedir. Bu erotik sesli hikâye hattındaki belli başlı hikâyelerden bazıları ise şu şekildedir:
“ Hem yemeği verir hem de annesi ile biraz sohbet ederim diye yukarı kata çıkmak için plan yapmıştım. Kapıyı açan oğluydu teşekkür edip ben de tabaktaki yemeği ona uzatıp annesini sordum. Annesinin dışarıda olduğunu ve eve geçmemi rica edince bir anlık hayır diyemeyip kendimi içeride buldum. İçeri geçip sohbete başlayınca isminin Ahmet olduğunu üniversite ikinci sınıfta okuduğunu öğrendim baya iri yapılı bir o kadar da yakışıklıydı Ahmet. Muhabbet devam ettikçe birbirimize ısınmış inceden kur yapar bile olmuştum. Kocamın gelmesine daha çok vardı en azından vakit geçirmiş olacaktım. Biraz sonra Ahmet daha cesaretli davranıp çok güzel olduğumu ve çok da mutlu olmadığımı söyleyince ona karşı bir ilgi doğmuştu içimde.

Sıkıntılarımı duyunca istersen farklı bir deneyim yaşayabiliriz diye teklifte bulundu. Çok heyecanlanmıştım titrek bir sesle nasıl olacak diye sordum. Hemen yanıma yanaştı ve çenemi tutup dudağıma ufak bir buse kondurdu. Çok heyecanlanmıştım ilk defa kocamı aldatacaktım ve içimde bir korku vardı ama olsun yine de Ahmet’i arzuluyordum. Ben de kendimi onun kollarına bırakıp öpüşmeye devam ettik. 10 dakika duraksız öpüşmeye devam ettik adeta dudaklarımı vakumluyor diğer yandan ıslanmış çılgınlar gibi eğleniyorduk.
Hemen salondaki koltuğun üzerine beni uzatıp kendine doğru çekti. O da acımayacağını söyleyince tamam deyip kendimi onun kollarına bıraktım. Artık çok daha mutlu ve cesaretliydim. Ara ara bir bahaneyle Ahmet’in yanına gidiyor saatlerce seks yapıyorduk. “

Bunun gibi hikâyeler bol olarak bu hatta yer almaktadır. Siz yaşamışçasına ya da o an yaşıyormuş gibi bu hikâyelere tanık olabilirsiniz. Kendi hikâyenizi yaratabilir ya da hoşunuza giden hikâyelerin kahramanı kendiniz olabilirsiniz.
Siz adeta bu sesli erotik hikaye ile kendinizden geçtiniz bile. Dayanılmaz bir zevke doğru yol aldığınızı hisseder gibiyiz. Bunun için özellikle de erkeklerin bu hikâye hatlarını arama ihtiyacı içerisinde olduğunu bilmekteyiz. Siz de bu hatlardaki gibi dolu dolu hikâyeleri dinlemek, hayal gücünüzün sizleri ne kadar mutlu ettiğini görmek için bu hatları arayın.
Kendinizden geçmenin zamanı gelmedi mi. Artık içinizdeki erkeği uyandırın ve böylesi tadında bir ilişkinin kahramanı hemen siz olun. Bazı şeylerin yaşanması ve erkekler olarak size anlatılması sanki sizin bunu yaşadığınız hissini verir. Hiç zaman kaybetmeden siz de birbirinden sıcak bir hikâyenin başkahramanı olun. Kendinize bir parça mutluluğu çok görmeden ve bu hatunların başından geçen hikâyeleri dinleyin. Erotik hikaye dinle hizmeti ile tanışmak için fazla bir zaman kaybı yaşamayın. Kendinizi hikâyede adı ve bahsi geçen kahramanların yerine koyun ve böylece onların yaşadığı hazzı tadı ve değişik duyguları onlar kadar siz de yaşayın. Bu hizmet erotik hikâye sevenler için biçilmiş kaftan. Her zaman kendinizi bir sesli sex hikayeleri aksiyonunun içinde bulabilirsiniz.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>