Dul olgun bayanlar

Hızla ilerleyen yaşam da güven, oldukça zor hal almışken kiminle nasıl sohbet edebileceğimizi, artık kestiremiyoruz. Sıcacık bir sobanın başında, gaz lambasının aydınlattığı ortamlar yok artık… Artık öyle derin ve lezzetli sohbetleri bulmak neredeyse imkânsız durumda. Dul olgun bayanlar aile fertleri bile günümüz de sohbetten uzaklaşmış ve teknolojik cihazlarla internette gezinirlerken sen kime nasıl dert yanacaksın ki; en küçüğünden en büyüğüne artık her aile de, her birey de, internete girebilen cihazlar ve sanal sohbetler var; ya da oyunlar oynanıyor. Dul olgun bayanlar kimse kimsenin yüzüne bakmıyor ki halini hatırını sorsun.Dul olgun bayanlar ile sohbet edebilirsiniz. Dul bayanlar ile sohbet etmek zevklidir.
Sizler de aynı dertten muzdaripsiniz farkındayız ve sizler için eşi benzeri olmayan kaliteli bir hizmetle buradayız. Dul olgun bayanlar, sayesin de dilediğiniz sohbeti rahatlıkla edebilecek bilgi paylaşımında bulunabileceksiniz. Gerek yaşanmışları, gerekse yaşanmamışları birlikte; içinizi ısıtan sohbetlerle paylaşacaksınız. Beni anlamaz, anlayamaz diye düşünmeden hiç farkın da bile olmadan nasıl da rahatladığınızı hissedeceksiniz. Unutulmuş nice duyguları, heyecanları tek bir aramayla tekrar tekrar yaşayacak, bütün günün yorgunluğunu stresini atacaksınız.

Kadın; dul olgun kadın, ana gibi, yar gibi, yaren gibi kadın. Sana senden yakın olacak, seni senden alacak, belki de hiç bilmediğin uyuyan seni uyandıracak, içinde gizli kalmış benliğini ortaya çıkaracak. Dul olgun bayanlar çoğu insan vardır karşı tarafın ısrarla kendisini anlamadığını düşünür ve sonunda sorunun kendisinde olduğunu düşünür ama bulamaz da; hayır; sorun sizde değil asıl sorun karşınızdakinde sizden hep fazlasını beklemekle yanlışın en büyüğünü yapan karşınızdakinde.Dul olgun bayanlar
Siz hep aradığınız samimiyeti tam bulduğunuzu sandığınız anda aslında hiç bulamadığınızın farkına varıyorsunuz… Bir şeyler eksik, ya da yarım her neyse yaşanan çözümü pekte uzaklarda aramamak lazım, yanınızda yanı başınızda bir alo kadar yakınınız da. Olgun davranan dul bayanlar, sizlere aradığınız bütün cevapları verebilecek olgunlukta ve tecrübedeler.Dul olgun bayanlar ile sohbet edin.

Konuşmaktan mı çekiniyorsunuz sizi anlayabilecek kadar olgunlar ve hoş karşılayacak kadar mütevazıler tabi ki de sizi rencide etmeden, incitmeden size sizi tanıtacaklar ve hiç anlamadan siz de sohbete bırakacaksınız kendinizi. Olgun görünen genç dul kişiler kendilerine oldukça güveniyorlar.
Siz de kendinize güveniyorsanız ya da güven tazelemek istiyorsanız egolarınızın hat safhalara çıkmasını istiyorsanız hiç durmayın, beklemeyin hemen dul olgun kadınlar ile kendinizi ödüllendirin, en yakınlarınız da bulamadığınız samimiyeti, hoş görüyü ve tüm çıplaklığıyla hayatı paylaşın, yaşayın… Daha ne kadar kaçabilirsiniz ki kendinizden ya da daha ne kadar bastırabilirsiniz ki içinizdeki saklı kalmış duygularınızı.

Telefonun diğer ucunda ki olgun ve de sıcacık ses tonuyla sizde yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Hayata, evliliğe, eşe, işe konu her ne olursa olsun telefonun diğer ucunda illaki bir cevap bulabileceksiniz. Dul olgun bayanlar sizlere aradığınız kalite de yardımcı oluyorlar. Kendi yaşamışlıklarınız paylaşabilecek ve samimi sohbet edebilecek arkadaş istiyorlar. Rast gele numara çevirme derdi yok, aradığında sana kızıp bağıran kimse yok seninle sadece ve sadece sohbet etmek için, seni anlamak, dinlemek ve hissetmek için telefonun diğer ucunda seni bekliyor. Sen neyi bekliyorsun hala; etrafına bir dönüp baksana kaç kişi var say bakalım seni gerçekten dinleyen alay etmeden sadece dinleyen ya da anlayan arkanı döndüğünde ‘aman’ bile demeden seni tüm samimiyetiyle, içtenliğiyle anlayan; seninle sen olan kaç kişi var yaşamın da… Artık yalnız değilsin…
Kadınlarımız sayesinde artık sen de yarım değilsin, eksik, kimsesiz hiç değilsin. Varsın tüm dünya düşmanın olsun, varsın dünyanın en çirkin insanı sen ol ya da en yakışıklısı ne fark eder ki bir tane bile seni gerçekten anlayan olmadıkça. Tabiki de hiç bir anlam ifade etmeyecek. Dünyanın en zengini de olsan en fakiri de olsan sonuç değişmeyecek seni sen olarak anlayan dinleyen ya da seven pek çıkmayacak belki de çıkacak ve sen göremeyeceksin… Şimdi tam zamanı tecrübelerine tecrübe katmanın, hayatına anlam vermenin, çevrendeki samimi ya da samimiyetsiz değerlerin farkına varmanın tam zamanı; sen de ara ve bilmediğin nice şeyler öğren, bilgini sına hangimiz hangimizi daha çok etkiliyoruz… Ya da hangimiz daha çok duygularımızı gizliyoruz, ya da hangimiz daha çok ilişkilerde dürüstüz. Öğrenmek o kadar da zor değil.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>