Bekar ve Dul Bayan arkadaş telefon numaraları

Hemen hemen hepimizin birçok sayısız derdi vardır. Ya da aynı şekilde mutluluğu yaşar. Herkesin kendini ifade ettiği bir yöntemi de vardır. Yazılı iletişimle olsun, sözlü iletişimle vs. herkes kendini bir şekilde ifade eder. Son zamanlarda teknolojinin hızla ilerlemesiyle telefona indirilen değişik programların etkisiyle, bilgisayarların, tabletlerin vs yaygınlaştırılmasıyla yazılı anlatıma rağbet artmış bulunmakta. Hatta sözlü iletişim neredeyse yok oldu denecek kadar azalmaktadır. Bekar ve Dul Bayan arkadaş telefon numaraları
ederken heyecanlanmaya, endişe duymaya başladık artık. Çünkü yazı dili ile konuşma dili asla aynı olmamıştır. Avea canlı sohbet hattı bu duruma rakip olarak keşfedilmiş ideal bir buluştur aslında. Dıştan bakınca canlı sohbet dendiğinde pek itici gelebilir. Ya da herkes ne der kaygısına kapılabiliriz. Bu doğaldır. Fakat bilinmesi gereken temel bir durum vardır ki insanlarla yazılı iletişimde sohbet ederken jestler, mimikler olmadığı için yazı dili insanı biraz daha donuk yapıyor. Ve bu durumda duyguları ifade edebilme pek de kolay mümkün olmuyor ne yazık ki.
Oysa avea canlı sohbet numaraları bu durumun tam aksine bir işlem yapılmasını ve konuşmanın daha etkili daha kalıcı olmasını sağlıyor. Çünkü seste duygu vardır, his vardır, kırgınlık olsun, kızgınlık olsun, üzüntü olsun, ya da mutluluk olsun, sakinlik olsun herşey ses ile meydana çıkar. Ama bir yazı metni ile bir duygunun içeriğine dair sadece tahminler yapılabilir. Ya da en fazla vurgularla kızgınlık belirtileri anlaşılabilir belki. Bu da tam manasıyla anlaşılır olmak demek değildir.
Birçok sorunumuz olabilir her an her zaman hepimizin. O zaman susamayız. Her zaman yazarak kendimizi ifade edemeyiz. Sohbet edecek, dertleşecek birini her zaman bulamayız. Ya da birine mutluluğumuzu paylaşmak için gel konuşalım diyemeyiz. Bazen kıskançlıklar, bazen yanlış anlaşılmalar olabiliyor maalesef.
Bu durumda hiç tanımadığımız bir insanla konuşmak daha cazip gelebilir aslında. Çünkü ne konuşursak konuşalım, karşıdaki bizi o an görmüyor olacak. Zaten bazen gerçekten bir ihtiyaçtır yabancı birinin varlığı. Hep demez miyiz üzüldüğümüzde anlaşılmadığımızda içimizden; bir gün biri gelmeli ve hepsi bitmeli diye. Neden o bir sanal dost olmasın ki bize. Avea canlı sohbet numaraları ile birilerine ulaşıp avea canlı sohbet hattı ile iletişim kurabiliriz yeni insanlar adına.
Etkili anlatım, iyi bir iletişim, kaliteli bir konuşma adına ideal bir hizmettir bu. Sosyal özellikleri artırmamıza, daha aktif bir insan olmamıza, birçok ilişkilerin pekiştirilmesi adına ideal bir oluşumdur. İlla ara ara yazı dilini de isteyebiliriz. Aslında yazı dili de insanın derdini anlatması için iyi bir alternatif fakat canlı sohbet daha farklıdır. Boş boş dolup taşacağımıza kendi kendimize, bir başkasından konu ile ilgili yardım almak daha kolaydır. En azından dinlenilmek güzeldir.
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>