Aradığın En Güzel Arkadaşlar Burada

Hayat gitgide zorlaşıyor, gerek madden gerekse manen ve bunca zorluk içerisinde herkes kendi kabuğuna çekiliyor. Günümüzde arkadaş bulmak birebir sohbet etmek o kadar güçleşmişken arkadaş arayanlar bayan dul  tel numaraları ile artık ucuz ücretli bayan numaraları sayesinde rahatlıkla arkadaş edinebilecek.
En yakınına bile anlatamadığı, en yakınlarıyla bile konuşamadığı birçok şeyi arkadaş arıyorum bayan sayfası sayesinde bulabilecek. Hiç tanımadığımız kişilere toplum olarak daha dürüst davranabiliyoruz çünkü nede olsa tanımıyorum diye kavram algılıyor beynimiz. Evet, madem tanımıyoruz ve biliyoruz telefonun diğer ucunda bizi eleştirmeyen, incitmeyen birileri var ve bizde dilediğimiz her şeyi rahatlıkla paylaşabileceğiz peki neden duruyoruz.
Hepimizin rahatlıkla haykırmak istediği paylaşmak istediği gerek kalbinde gerekse ruhunda yaralar ya da duygular yok mu? İllaki vardır. İllaki içimizde bizleri kemiren saklı kalmış duygular bulunmaktadır bir telefon kadar yakınımızda ki arkadaş arıyorum bayan üyesiz hizmetinden neden faydalanmıyoruz ki? Seni sen olarak dinleyecek anlayacak yardım üretecek yalnızlığına arkadaş olacak birçok insan bu serviste hizmet vermekteyken sen neden hala yalnız kalasın. Sevgili ilanlarını hemen incelemeye başla.
En sevdiğin insanlar bile gün gelip seni anlamazken en ufak bir yanlış anlamada ya da tartışma da sana rahatlıkla sırtını dönebiliyorsa ve bu da bizi incitiyorsa demek ki en yakınlarımız la bile rahat değiliz. Bunun için artık yalnız değiliz. Bizler için en kaliteli şekilde hizmet veren arkadaşlarımıza neden ulaşmıyoruz ki? Bazen en iyi bildiğimiz gerçekler bile aslında hiç de doğru bildiğimiz gerçekler olmayabiliyorken biz hala neyi bekliyoruz. Yanlışta olsa, yalan da olsa hatta saçma da olsa bizimle hiçbir şekilde alay etmeden ve hatta bizi incitmeden bizimle sohbet edebilecek yürekler var.
Bizi biz olarak eğrimizle büğrümüzle kabul edebilecek, dinleyip anlayacak içimizi rahatlatacak, hak verecek, kırmayacak yürekler var. Biz hala neyin yalnızlığını yaşıyoruz ki… Daha ne kadar aman incinmesin, aman kırılmasın diye içimize atacağız bizden öz güvenimizi damla damla alan zamana ne kadar boyun eğebiliriz ki… Şimdi tam zamanı hem haykırmanın hem de zaman içerisinde hiç fark etmeden yitip giden öz güvenimizi tazelemenin tam zamanı. Bizler için hazırlanmış bu hizmetten sonuna kadar yararlanmanın tam sırası.
Ucuz ücretli bayan numaraları ile tereddütte kalmadan fikir alışverişi yapmanın, hiç çekinmeden duyguları paylaşmanın, aman yanlış anlar mı diye düşünmeden rahat olmanın tam zamanı. Çoğumuz korkulardan içe kapanıklıktan mustariptir böyle olmayı o seçmemiştir ama zaman ve şartlar onu bu hale getirmiştir. Neden sende artık açılmayasın hayatın verdiği o sıkışık sıkılgan benliğinden neden kurtulmayasın ki. Bu hizmet tam sana göre…
Artık kimse arkadaşım yok, yalnızım, kimse beni anlamıyor, herkes dinlemeden yargılıyor demeyecek. Zaten günümüzde ön yargılardan daha büyük ne var ki gözlerimizde. Senin ne şekilde giyindiğini neye benzediğini umursamadan ön yargısız yaklaşacak tek hizmet… Hadi durma…
Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>